Projekty

DĚTSKÝ DŮM

Na Příkopě 583/15, Praha 1 – Staré Město

Detsky Dum

 • umístění v atraktivní lokalitě v samém centru města na významné obchodní třídě Na Příkopě
 • v blízkosti Václavského náměstí (300m od stanice metra   Můstek „B“ a „A“)


Renomovaná administrativní budova Dětský dům se nachází v centru města na jedné z nejlukrativnějších pražských adres – v ulici Na Příkopě, kde našlo sídlo nemálo významných nadnárodních společností.

Tento historický objekt je po celkové rekonstrukci a nabízí pronájem kancelářských a obchodních prostor. Vybavení kancelářských prostor objektu odpovídá vysokému standardu. Architektonické ztvárnění za použití kvalitních materiálů garantuje ve spojení s flexibilním uspořádáním jednotlivých ploch a ojedinělou polohou optimální prostorové využití v příjemném prostředí. K dispozici je centrální recepce, 24 hodinová bezpečnostní služba, 2 výtahy. Některé prostory mají přístup na terasu s nádherným výhledem na Staré město a Hradčany. Rovněž je k dispozici 23 parkovacích míst v podzemních garážích.

Obchodní prostory jsou v současné době všechny dlouhodobě pronajaté.

CITY BUSINESS RESIDENCE

Krakovská 1392/7, Praha 1 – Nové Město

 • poloha v centru Prahy, v blízkosti Václavského náměstí (300m od stanice metra „C“ a „A“)
 • optimální napojení na magistrálu a veřejnou dopravu

City Business Residence byla společností Immo-Hold AG v 90. letech nově architektonicky ztvárněna tak, aby spojovala pohodlí moderního kancelářského objektu s přednostmi historické budovy. Sedmipatrový objekt nabízí zrekonstruované kancelářské prostory o celkové výměře cca 3700 m2. Jednotlivé plochy se pohybují v rozmezí 100 - 600 m2 a umožňují flexibilní členění a zároveň zabezpečují vysoký uživatelský standard. K dispozici je pronájem hlídaného parkingu přímo v objektu, což umožňuje pohodlné parkování v centru Prahy. K dispozici je 24 hodinová ostraha objektu.

Tato historická budova se nachází v atraktivní lokalitě Praha 1 – Nové Město nedaleko Václavského náměstí, výborná dopravní dostupnost – metro A, C.

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA, UL. ČECHOVA

Čechova 52, 370 01 České Budějovice

 • objekt se nachází v blízkosti centra Českých Budějovic (cca 15 min. pěší chůze)
 • velmi dobrá dostupnost MHD (zastávka autobusu č. 12)


Objekt se nachází v blízkosti centra Českých Budějovic (cca 15 min. pěší chůze) v městské části Havlíčkova kolonie. Velmi dobrá dostupnost MHD, vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží cca 800 m.

Tato čtyřpatrová panelová budova prošla před několika lety celkovou rekonstrukcí. V přízemí objektu je umístěna centrální recepce, zadní bezbariérový vchod, nákladní výtah a k dispozici je zasedací místnost o rozloze 73 m2 a skladové prostory. Objekt je střežen elektronickým zabezpečovacím systémem. Venkovní parkovací stání nabízí k dispozici 25 parkovacích míst

K dispozici jsou kanceláře 15 – 31 m2 s možností propojení. Lze si pronajmout vyhrazená parkovací stání nebo je zde možnost volného parkování před objektem. Dále nabízíme pronájem zasedací místnosti a případné zajištění veškerých servisních služeb či umístění reklamních cedulí před objektem.

AMERICKÁ BUSINESS RESIDENCE

Americká 525/23, Praha 2 – Vinohrady

 • výborná lokalita v samotném srdci Prahy
 • výborná dopravní dostupnost, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru (trasa A)

 

Tento historický secesní objekt je umístěn v unikátní lokalitě Praha 2, Vinohrady, které jsou díky své poloze vyhledávaným sídlem významných obchodních a finančních společností. V roce 1994 byl objekt kompletně zrekonstruován a zrestaurován.

Budova nabízí k pronájmu kancelářské prostory, jejichž vnitřní design je natolik flexibilní, aby uspokojil všechny případné požadavky nájemců. K dispozici parkování ve dvoře objektu, 24 hodinová ostraha. Klidná ulice v blízkosti Náměstí Míru, velmi dobré dopravní spojení.

BYTOVÝ DŮM VORONĚŽSKÁ

Voroněžská 9/337, Praha 10 - Vinohrady

 • poloha v městské části Vinohrady, nedaleko centra Prahy    
 • výborná dopravní dostupnost díky přilehlým tramvajovým zastávkám


Bytový dům Voroněžská se nachází v atraktivní lokalitě na rozhraní Prahy 2 a 10 – v Královských Vinohradech. Tato lokalita vždy byla a v současnosti i nadále je jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení v Praze. Je tomu tak z důvodů výborné polohy v blízkosti centra města a zároveň v blízkosti Havlíčkových sadů, které nabízejí obyvatelům města vyhledávaný odpočinek a relaxaci v přírodě. Tramvajové spoje v ulici Francouzská jsou od objektu vzdáleny cca 5 min. a metro stanice Náměstí Míru, se nachází dvě tramvajové zastávky od domu. V místě je tak zajištěna velmi dobrá dopravní dostupnost v jakoukoli denní i noční dobu.

Objekt prošel kompletní rekonstrukcí. Byla provedena celková oprava exteriéru včetně výměny střechy a opravy fasády. Proběhla rekonstrukce interiéru včetně veškerých rozvodů, se změnou dispozice bytů a vybudováním nového výtahu na dvorní straně domu. Nově byly nainstalovány balkony a byla provedena výstavba nového podkrovního bytu v půdním prostoru. Provedením této celkové rekonstrukce byly vytvořeny bytové jednotky poskytující nadstandardní úroveň bydlení v prestižní lokalitě hlavního města. Možnost parkování ve dvoře objektu

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA, UL. URUGUAYSKÁ

Uruguayská 17, Praha 2 – Vinohrady

 • výborná dopravní dostupnost - pouhých 5 min. od Náměstí Míru (tram. č. 22, 10, 4, 16, metro „A“, bus 135)
 • atraktivní lokalita nedaleko Vinohradského divadla či Riegerových sadů


Původně řadový bytový dům z 19. století, který prošel razantní stavební proměnou v 90. letech 20. století, kdy byl modernizován a podřízen nové administrativní funkci. Součástí této rekonstrukce byla i výstavba nové podzemní garáže s kapacitou 14 parkovacích stání. Vjezd do podzemní garáže je umožněn pomocí autovýtahu ve dvoře vedlejšího objektu Uruguayská 15.

Pětipatrový objekt nabízí zrekonstruované kancelářské prostory o celkové výměře cca 1500 m2. Jednotlivé plochy se pohybují v rozmezí 100 - 250 m2. Tento historický objekt nabízí také pronájem skladových prostor umístěných v 1. podzemním podlaží. Umístění v centru Vinohrad nabízí výbornou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost.

BYTOVÝ DŮM, UL. CHARKOVSKÁ

Charkovská 518/22, Praha 10 – Vršovice

 • poloha v městské části Vršovice, nedaleko centra Prahy    
 • výborná dopravní dostupnost do centra Prahy, díky přilehlým tramvajovým zastávkám

Bytový dům Charkovská 22 se nachází v jedné z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení v Praze. Je tomu tak z důvodu výborné polohy v blízkosti centra města a zároveň v blízkosti Havlíčkových sadů a Heroldových sadů, které nabízejí obyvatelům města vyhledávaný odpočinek a relaxaci v přírodě. Tramvajová zastávka v ulici Ruská je od domu vzdálena 2 minuty, nejbližší stanice metra Náměstí Míru je vzdálena 5 minut tramvají. V oblasti se nachází velké množství obchodů, restaurací a služeb.

Secesní budova pochází z počátku 19. století. Objekt prochází kompletní rekonstrukcí včetně zachování dobových prvků. Bude provedena celková rekonstrukce exteriéru i interiéru včetně veškerých rozvodů, se změnou dispozice bytů a vybudování nového výtahu. Nově bude provedena výstavba podkrovních bytů v půdním prostoru a suterénních bytů se zahrádkou. Po rekonstrukci v domě vznikne 10 bytových jednotek poskytujících nadstandardní úroveň bydlení v prestižní lokalitě hlavního města. Termín dokončení 6/2017.